Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Normalnie rewelacja!!! Pani Celina to najlepszy driver w mieście!!! Cudowna osoba, tworząca przeepicką atmosferę. W cenie nie tylko przejazd, ale też mega dużo ciekawostek i trafnych polecajek. Jeśli melex w Dębkach lub w okolicy to TYLKO DRIVER CELINA😎👌🚌❣️ ~ Katarzyna V
Wspaniała przygoda. Wiatr we włosach, muchy w zębach, teren zwiedzony 😊🫣cudowna Pani kierująca. Podpowie, gdzie dobrze zjeść, gdzie kupić pamiątki i rozbroi atmosferę. Serdecznie polecam. Skorzystamy ponownie. ~ Maria M
Jeśli przejażdżka melexem, to tylko z "Melexowym Taxi"! Jeździłem już wiele razy w życiu, ale tak przemiłej atmosfery, tak wyjątkowych ludzi, nie spotkałem. Uśmialiśmy się jak nigdy. Żal było wysiadać. ~ Paweł D
Rewelacja!!! Super przejażdżka, niezapomniane chwile i emocje. Pani Celina jest przemiłą osobą. Poleca fajne miejsca i co najważniejsze super opowiada. (ALE CLEO JEST NIEZASTĄPIONA) ~ Teresa V
Najlepsza oferta w okolicy. Podejście do klienta, komunikatywność, komfort podróży w meleksach jest najwyższy. Na pewno zawitam tu ponownie ~ Mariusz Z
Polecam serdecznie, super zabawa . Przejazd z Panią Celinką niezapomniany . Napewno skorzystamy jeszcze nie raz ~ Iwona S
Jazda delfinem z panem Darkiem przez Dębki była najjaśniejszym punktem pochmurnego dnia. Polecam gorąco każdemu ! ~ Kacper B
Bardzo polecam, warto się przejechać, to świetna atrakcja dla dzieci, Pani prowadząca meleksa przemiła :) ~ Julianna K
Super przygoda!! Pani Celina poleca fajne miejsca w których można zjeść obiad. Jeżeli melexowe taxi to tylko z Panią Celiną ~ Patrycja D
Pani z melexa w blond włosach miła sympatyczna polecam ~ OLIK
Pani w blond włosach bardzo miła i wesoła ~ Nicola P
Pani Celinka świetna! Najlepsze taxi pozdrawiam ~ Kasia M
Dzięki Darku było super ~ Krzysztof S
Pozdrawiamy Panią Celinke! ~ Kinga W
Dzięki Darek, super jazda!!! ~ Tymoteusz P
Świetna robota, polecam ~ Michał S
Super wygodne ~ Mariusz W